В блога ни с ексклузивно и актуално съдържание, ползващо се с доверие от бизнес лидери в страната и чужбина е възможно да присъствате в няколко варианта:
1. PR статия - самостоятелна публикация /Advertorial/.
Анонс от първа страница на блога: Формат: текст MS Word & снимки JPEG. /1,700 общо абонати на блога от бизнеса ще получат анонс на вашата публикация/
€399
2. Четири PR материала в рамките на 12 месеца в отделни публикации. Анонс от първа страница на блога:
Формат: текст MS Word & снимки JPEG. /1,700 общо абонати на блога от бизнеса ще получат анонс на всяка ваша публикация/
€1199
3. Линк към Ваш сайт за срок от 12 месеца:
€299
4. Банер: рекламен банер /първа страница, формат JPEG.
€599 /тримесечие/
5. Интервю: по въпроси, подготвени от CBN Pannoff, Stoytcheff. С права за публикация и в други медии.
€799
Благодарение на актуалното съдържание в блога, вашето присъствие при нас достига до бизнес лидери и клиентска аудитория от индустрии от промишленост, търговия, бизнес услуги, здравеопазване, строителството и земеделие в България.
* Цените са актуални при заявка след 2026 - 02 - 03
за контакт: +359887208069
+359887213069
==============================================
Целева аудитория
* Бизнес лидери от всички индустрии в България
* Малък, среден и едър бизнес
* 17 + индустрии
* Изпълнителна и законодателна власт
* Инвеститори от 15 + държави.
Предимства от реклама в блога:
ofiice(at)cbn-bulgaria.com
Този блог е от малкото независими информационни ресурси в страната, които наблюдават и отразяват ICT бизнеса и дигитализацията в България.
Няма коментари:
Не е разрешено публикуването на нови коментари.